به سایت اف بوک خوش آمدید  | ورود به سایت | ثبت نام

کار عمیق (نوین)

With shipment پیشتاز2 for 13,800 تومان
قیمت پشت جلد: 49,000 تومان
مقدار تخفیف: 4,900 تومان
قیمت نهایی:44,100 تومان
تخفیف 4,900 تومان
نویسنده: کال نیوپورت
مترجم: ناهید ملکی
ناشر: نوین نشر
اطلاعات كالا

اغلب، افرادی که چندین کار را به صورت همزمان انجام می دهند، تحسین می کنیم. دوست داریم خودمان هم با انجام همزمان و یا سریع چندین کار، بازدهی مان را بیشتر، و در وقتمان صرفه جویی کنیم. اما مشکل بزرگی در این نگرش وجود دارد؛ هیچ نتیجه مهم و قابل افتخاری با این شیوه به دست نمی آید!
چرا بدون کار عمیق و متمرکز، نمی توان به نتایج آنچنانی رسید؟ کال نیوپورت در کتاب کار عمیق (که از زمان انتشار در لیست پرفروش های نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال و آمازون قرار گرفته است)، می گوید که «تمرکز» در دنیای پرآشوب امروز، حلقه مفقوده موفقیت است.
در اقتصاد فعلی، روز به روز به تمرکز و کار عمیق بیشتر نیاز پیدا می کنیم و همزمان، روز به روز داشتن تمرکز و کار عمیق سخت تر و سخت تر می شود. اینگونه است که داشتن مهارت کار عمیق، شما را به یکی از معدود افراد بسیار ارزشمند در کسب و کار و زندگی شخصی تان تبدیل می کند.

کال نیوپورت نویسنده‌ی کتاب کار عمیق دکترای مهندسی برق و علوم کامپیوتر دارد. حوزه‌ی اصلی فعالیتش تئوری سیستم‌های توزیع و الگوریتم‌های سیستم‌های ارتباطی است. به قول خودش برای اثبات قضایا نسبت به تدوین کد بیشتر وقت می گذارد. تا به امروز، بیش از 60 مقاله منتشر کرده. در دنیای نویسندگی بیشتر به دنبال موضوعاتیست که نشان دهد تکنولوژی چه تاثیراتی بر جامعه داشته. کتاب جدید نیوپورت Digital Minimalism در سال ۲۰۱۹ منتشر شده.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

محصولات مشابه

-