سید0
مجموع:60,000 ریال
سبد خرید شما خالی می باشد!

اگر کتاب بودم(انتشارات علمی فرهنگی)

Code: 13970507-3
قیمت پشت جلد140,000 ریال
قیمت فروش با تخفیف ویژه
قیمت فروش 140,000 ریال
مقدار مالیات
قیمت / kg:
نویسنده:ژوزه ژورژی لتریا و..
مترجم:رضی هیرمندی
ناشر:انتشارات علمی فرهنکی

درباره این کتاب
کتاب می‌تواند جادو کند و شگفتی بیافریند. تار و پود این اثر از متن و زبانی شوخ و شنگ و تصویرهایی هنرمندانه فراهم شده و حاصل آن قطعه‌ای لطیف و شاعرانه از کار درآمده است تا همواره همدم و همراه خواننده باشد
اگر کتاب بودم ، کتابی است شاعرانه درباره کتاب‌ و خواندن. اگر کتاب بودم بیان کننده‌ سودمندی‌های کتاب است که از زبان یک کتاب در قالب آرزوهایش بیان می‌شود. نکته قابل تامل آن‌که این سودمندی‌ها، بیان‌کننده ویژگی‌های یک کتاب خوب است: کتابی که هم آگاهی می‌بخشد و هم لذت.
در هر صفحه، کتابی که بر روی نیمکتی رها شده است، یکی از آرزوهایش را بیان می‌کند.
و به نظر شما یک کتاب جز این‌که خوانده شود چه آرزوی دیگری می‌تواند داشته باشد؟
در بخشی از کتاب می‌خوانیم: اگر کتاب بودم ، رازهای سربسته‌ام را با خواننده‌هایم درمیان می‌گذاشتم. اگر کتاب بودم دلم نمی‌خواست زورکی مرا بخوانند.
هر کتابی پس از خواندن اثری از خود بر ذهن خواننده به جای می‌گذارد این کتاب آثار و سودمندی‌هایی که یک کتاب پس از خواندن به وجود می‌آورد را به زبانی ساده ولی عمیق بیان می‌کند.
در هر صفحه تصویری تفکربرانگیز متن‌ را همراهی می‌کند که با متن پیوندی تنگاتنگ دارد و این زیبایی کتاب را افزون کرده ‌است.
می‌توان قبل از خواندن کتاب از کودکان یا نوجوانان خواست خودشان را جای راوی بگذارند و بگویند اگر کتاب بودند دوست داشتند چه کنند؟
هم‌چنین می‌توانید از آن‌ها بخواهید با دیدن تصاویر برداشت خود را بگویند.
مثلا در تصویری از کتاب، مردی در حال جارو کشیدن است (متن تصویر: اگر کتاب بودم ، جهل و نادانی را جارو می‌کردم.) و جاروی او به شکل یک کتاب است. تصویر را به کودک نشان دهید و از او بپرسید به نظر شما کتاب چه چیزی را جارو می‌کند؟ حتما جواب‌های جالبی خواهید شنید و با توجه به متن تصویر اندیشه کودک را هدایت کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


logo-samandehi