سید0
جمع:0 ریال
سبد خرید شما خالی می باشد!
کاربران گرامی، در صورتی که کتاب مورد نظر شما در سایت موجود نبود، لطفا نام کتاب و ناشر مربوطه را به شماره 09374098350 تلگرام کنید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن، کتاب را در فروشگاه بارگزاری خواهند کرد.

کاربران گرامی؛ لطفا برای مشاهده تمام کتابهای سال یازدهم (همه درس‌ها) روی لینک بالا کلیک کنید. ضمنا برای مشاهده کتابها به تفکیک نام درس، در فروشگاه، گزینه کتابهای متوسطه دوم و سپس درس مورد نظر را انتخاب کنید.

کتاب دفترهای هوشمند زیست شناسی دهم و یازدهم، از انتشارات خانه زیست شناسی منتشر شدند. این کتابها شامل: - 300 فیلم آموزشی منحصر به فرد (قابل نمایش روی گوشیهای موبایل با نرم افزار کیو-آر کد خوان) - 700 نکته برجسته کنکوری - 1500 نمونه سوال امتحانی پایان ترم - و تعداد زیادی تصویر آموزشی هستند.

قابل توجه علاقمندان به المپیاد زیست شناسی
کتاب جامع المپیاد زیست شناسی از انتشارات خانه زیست‌شناسی، منتشر شد.
این کتاب 620 صفحه‌ای که آزمون‌های المپیاد زیست شناسی را از سال 1376 تا سال 1396 به صورت موضوعی بررسی کرده است، از اواخر هفته آینده توزیع خواهد شد.

خرید اینترنتی این کتاب هم از 96/04/27 مقدور خواهد بود.

  دوستان گرامی سلام!!!

امیدواریم ایام به کام باشه و از زندگیتون لذت کافی رو ببرید.

با توجه به درخواست بسیاری از عزیزان برای پرسش و پاسخ و حتی سفارش کتاب از طریق تلگرام، به اطلاعتون می رسونیم که با شماره 09374098350  یا آیدی تلگرامی fbooksupport@ میتونید ارتباط تلگرامی داشته باشید، سوال بپرسید و حتی کتاب سفارش بدید. در خدمتتون هستیم.

کانال تلگرام ما:  

telegram.me/fbookiha

برای دریافت اطلاعات تکمیلی، لطفا عضو کانال تلگرام تازه تاسیس ما باشید:
fbookiha@ fastbook

فست بوک فستبوک

 

کاربران گرامی؛ لطفا برای مشاهده تمام کتابهای سال دهم (همه درس‌ها) روی لینک بالا کلیک کنید. ضمنا برای مشاهده کتابها به تفکیک نام درس، در فروشگاه، گزینه کتابهای متوسطه دوم و سپس درس مورد نظر را انتخاب کنید.